jason-mraz-more-than-friends-(feat.-meghan-trainor | HD 90 Day Fiancé: Before the 90 Days | Virtual Reality – Kampf ums Überleben

Slaytlar

1.18.372.04.30

5.0

1

Sunumlarınızı oluşturun, düzenleyin ve paylaşın

349.3k

Bu uygulamayı oyla

Google Slides Android cihazınızda bu tip dosyalarla doğrudan çalışmanızı sağlayan Google'ın resmi sunum uygulamasıdır. Hem bilgisayarınızda oluşturulmuş dosyaları açabilirsiniz hem de yenilerini yaratabilirsiniz.

Google Slides ile sadece bu tip dosyalarla çalışmakla kalmaz aynı zamanda iş grubunuzdaki kullanıcılarla kolayca paylaşabilirsiniz. Tıpkı diğer Google araçları gibi, birçok kullanıcı ile aynı anda aynı dosya üzerinde çalışabilirsiniz. İnternet bağlantısı yokken bile çalışabilir ve daha sonra çevrim içi olduğunuzda değişiklikleri uygulayabilirsiniz.

Google Slides kullanıcıları slaytları ekleyebilir ve tekrar düzenleyebilir, metni düzenleyebilir, görüntüler ekleyebilir, numaralı listeleri ve boşlukları yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirler.

Google Slides genelde sunumlarla çalışan ve bunu yapmak için en iyi aracı yanında taşımaya ihtiyaç duyanlar için çok kullanışlı bir uygulamadır.
Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X